Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


MBP w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na spotkanie z Mariuszem Szczygłem - reporterem, felietonistą i pisarzem

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na spotkanie z reporterem, felietonistą i pisarzem non-fiction - Mariuszem Szczygłem. 

2022/10/mbp-w-ostrowi-mazowieckiej-zaprasza-na-spotkanie-z-mariuszem-szczyglem-reporterem-felietonista-i-pisarzem-fot-miejska-biblioteka-publiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6345733d3ad06 Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej

W Starej Elektrowni przy ul. 11 Listopada 7 w Ostrowi Mazowieckiej we wtorek 25 października o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Mariuszem Szczygłem - Laureatem Europejskiej Nagrody Książkowej 2009 za "Gottland", która zdobyła także Nike Czytelników oraz Laureatem podwójnej Nagrody Literackiej Nike 2019 za "Nie ma". Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na spotkanie z gościem specjalnym. 

Mariusz Szczygieł jest reporterem, felietonistą, a także pisarzem non-fiction. Autor bestsellerowego "Osobistego przewodnika po Pradze" od 1990 roku związany jest z "Gazetą Wyborczą". Jest również współzałożycielem księgarnio-kawiarni "Wrzenie świata" oraz wydawnictwa "Dowody na Istnienie". Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autora i otrzymania autografu.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.