Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Książka


Gminne dyktando w Wąsewie. Udział wzięło blisko 50 uczniów

W Wąsewie odbyło się gminne dyktando, które poprowadzone zostało w ramach projektu "Partnerstwo z Biblioteką". W kategorii pozaszkolnej wzięły udział cztery osoby.

2022/10/gminne-dyktando-w-wasewie-udzial-wzielo-blisko-50-uczniow-fot-gminna-biblioteka-publiczna-w-wasewie-jpg_635b75f7a9216 Fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie

W poniedziałek 24 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie odbyło się gminne dyktando, które prowadzone było w ramach projektu "Partnerstwo z Biblioteką". W dyktandzie gminny "Pamiętamy o Patronach 2022 roku" w kategorii szkolnej udział wzięło około 50 uczniów ze szkół podstawowych:

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych,
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim,
  • ZPO Wąsewo,
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Trynosach - Osiedle.

W kategorii pozaszkolnej udział wzięły cztery osoby. Uczestnicy konkursu pisali tekst podawany ze słuchu przez lektora. Treść dyktanda nawiązywała do Patronów Roku 2022. Spośród wszystkich osób biorących udział w gminnym dyktandzie zostaną wyłonieni laureaci, którzy otrzymają nagrody rzeczowe.

Dyktando prowadzone było w ramach projektu pn. "Partnerstwo z Biblioteką", który dofinansowany został z MKiDN. Wyniki zostaną ogłoszone w listopadzie 2022 roku.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.