Opublikowano . Podlaskie | Kultura i rozrywka | Kino


Nowy komfort kina w Łomży!

Już dziś mieszkańcy Łomży i okolicznych miejscowości będą mogli oglądać najlepsze filmy w najnowszym kinie sieci Helios. Pięć klimatyzowanych sal wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, miejsca dla ponad 600 kinomanów, w tym wygodne podwójne kanapy, rozkładane fotele i znakomity repertuar pełen premier - takie właśnie jest nowe kino w Galerii Dworcowej!

2022/10/4-helios-om-za-kopia-635bb80f46ab6-jpg_635bba2405346

Od pierwszego dnia kino Helios startuje z premierowymi tytułami zarówno rodzimego, jak i światowego kina - każdy znajdzie coś dla siebie! W weekend otwarcia na fanów rodzimej kinematografii czekają: poruszający film biograficzny „Ania”, nagrodzony podczas tegorocznego Festiwalu w Gdyni film „Johnny” oraz „Bejbis” - najnowsza komedia w reżyserii Andrzeja Saramonowicza. Ponadto widzowie będą mogli wybrać się na brawurową produkcję „Black Adam”, a także mrożące krew w żyłach horrory: „Egzorcyzmy siostry Ann” i „Halloween. Finał”.

Na najmłodszych czekają animacje „Kopciuszek i kamień życia” oraz „TEDI i szmaragdowa tablica”, ale to nie wszystko! Z okazji otwarcia, poza nowościami na wielkim ekranie, sieć przygotowała także moc atrakcji dla dzieci. W holu kina zaplanowano atrakcje takie jak: interaktywne zabawy sportowe i wesołe tańce z pomponami, a także łowienie rybek oraz klocki słomkowe. Chętnych kreatywnych stylizacji z pewnością zainteresuje także możliwość wykonania brokatowych tatuaży i malowanie buziek. Kinomani w każdym wieku będą mogli także spróbować swoich sił  w quizach z filmowym Kołem Fortuny!

Wizytówką sieci kin Helios są wyjątkowe projekty specjalne. Kino Kobiet - czyli zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi przed seansem na sali kinowej. Dla najmłodszych przygotowano Helios dla Dzieci - wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! Na miłośników niszowych produkcji z niebanalną fabułą czeka Kino Konesera, a na fanów polskiej kinematografii – Kultura Dostępna z biletami na czwartkowe seanse w cenie 10 zł. Z myślą o filmowych „nocnych markach” programowane są natomiast cykliczne Nocne Maratony Filmowe. Ten projekt zadebiutuje na ekranach łomżyńskiego kina już w najbliższy piątek z przerażającym Maratonem Halloween w dwóch odsłonach!

Wszystkie pozycje z repertuaru kina Helios można zobaczyć w znakomitych warunkach. Helios w Łomży wyposażone jest w systemy przestrzennego dźwięku DOLBY 7.1, najnowszej generacji projektory Christie 4K, technologię DepthQ oraz najwyższej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D. Na najbardziej wymagających kinomanów czeka Helios Dream - unikalny koncept, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Sale z wygodnymi siedzeniami, których regulacją widzowie sterują sami, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

W Łomży obowiązywać będzie unikalna oferta, w ramach której widzowie mogą cieszyć się promocyjnymi cenami codziennie! Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w najniższej cenie, w pozostałych dniach na kinomanów czeka najnowsza oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Niższe ceny biletów dostępne są już na jeden dzień przed planowanym seansem, a najtańsze na co najmniej cztery dni wcześniej. To widzowie decydują, jaką kwotę zaoszczędzą. Atrakcyjne ceny dotyczą również uwielbianych przez kinomanów filmów familijnych. Sieć nie wyznacza w tym wypadku żadnych ram: rodziny mogą być dwu, trzy, a nawet 10-osobowe, mogą być wielopokoleniowe, każdy zostanie powitamy z otwartymi ramionami i supercenami!

W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie mogą odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowane są pyszna kawa, świeżo wyciskane soki oraz ciasta, lody w wielu smakach oraz inne smaczne desery. Zaś w ofercie barów kinowych znaleźć można pyszny popcorn, zarówno karmelowy, jak i solony, oraz przeróżne napoje i przekąski. 

Najnowsze kino Helios to wyjątkowa przestrzeń, która dzięki najnowocześniejszej technologii i premierowym produkcjom przenosi widzów w nieznany dotąd w Łomży wymiar kina. 

Zobacz zdjęcia:
Helios Łomża otwarcie

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.