Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Książka


Biblioteka Publiczna w Broku otrzymała dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego!

Nowy sprzęt komputerowy pojawił się w Bibliotece Publicznej w Broku, dzięki otrzymanemu dofinansowaniu. Sprzęt został zakupiony w ramach programu pt. "Kraszewski. Komputery dla bibliotek".

2022/11/dofinansowanie-dla-biblioteki-na-zakup-sprzetu-komputerowego-fot-biblioteka-publiczna-w-broku-jpg_636396eddd1d7 Fot. Biblioteka Publiczna w Broku

Biblioteka Publiczna w Broku może cieszyć się nowo nabytym sprzętem komputerowym, który został zakupiony z otrzymanego dofinansowania w wysokości 18 tys. 990 złotych w ramach programu pt. "Kraszewski. Komputery dla bibliotek" ze środków Instytutu Książki. Głównym celem jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do technologii teleinformatycznych i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca przez wyposażenie bibliotek w nowoczesny sprzęt komputerowy.

Dzięki otrzymanemu wsparciu biblioteka zakupiła laptop, dwa komputery stacjonarne z niezbędnym oprogramowaniem, cztery czytniki książek elektronicznych, jednostkę zasilającą UPS, dysk zewnętrzny, listwy zasilające, drukarkę kolorową oraz robot Photon z matą edukacyjną. Całkowita kwota przeznaczona na realizację zadania wyniosła 22 tys. 629.22 złotych, z czego wkład własny wyniósł 3 tys. 639.22 złote.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.