Sokół ograł kolegów i trenera Daykola!

Świetny wynik koszykarzy Sokoła Grupa Avista Ostrów Mazowiecka.

2022/11/sokol-jpg_636d67f52761d

Podopieczni Marka Łodygi poradzili sobie z Legionem Legionowo w ramach II ligi koszykarzy. Nasi odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie. Warto zwrócić uwagę na przebieg zawodów. Po trzeciej kwarcie gospodarze mieli przewagę kilku punktów. Co stało się w ostatniej odsłonie, na długo zapadnie w pamięci naszym, a przede wszystkim miejscowych! Sokół wygrał te 10 minut aż 17 punktami!
Najskuteczniejszym zawodnikiem ostrowian był Maksymilian Szefler, który zdobył 17 punktów. O "oczko" mniej zaliczył Michał Szymański.

Legion Legionowo - Sokół Grupa Avista Ostrów Mazowiecka 64:74 (12:9, 21:23, 23:17, 8:25)
Legion: Orłowski 1, D. Benigni 2, Motel 18, Pstrokoński 6, Wojtyński 17, P. Benigni 2, Zawistowski, Turkowski, Solanikow 2, Lewandowski 9, Pabianek 0, Słoniewski 7.
Sokół: Okrutny 3, Łysiak 6, Dobrowolski, Łączyński 10, Fic, Łopaciński, Szymański 16, Zozuń 11, Szefler 17, Brandys 11.

Tabela II ligi koszykówki

m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica zw. / mecze
1 Żubry Chorten Białystok 14 8 6 - 2 3 - 1 3 - 1 638 - 544 +94 0.7500
2 Znicz Basket Pruszków 13 7 6 - 1 2 - 0 4 - 1 649 - 509 +140 0.8571
3 Energa Basket 13 7 6 - 1 3 - 1 3 - 0 607 - 494 +113 0.8571
4 UKS Trójka Żyrardów 12 7 5 - 2 3 - 1 2 - 1 570 - 480 +90 0.7143
5 TSK Roś Pisz 12 7 5 - 2 4 - 0 1 - 2 528 - 466 +62 0.7143
6 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 12 7 5 - 2 4 - 1 1 - 1 569 - 523 +46 0.7143
7 KS Legion Legionowo 12 8 4 - 4 2 - 2 2 - 2 658 - 638 +20 0.5000
8 Probasket 12 8 4 - 4 3 - 2 1 - 2 624 - 634 -10 0.5000