Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Książka


Spotkanie autorskie z Agnieszką Jeż w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie miało miejsce spotkanie autorskie z Agnieszką Jeż. Autorka zdradziła plany dotyczące kolejnych książek.

2022/11/spotkanie-autorskie-z-agnieszka-jez-w-gminnej-bibliotece-publicznej-w-wasewie-fot-gminna-biblioteka-publiczna-w-wasewie-jpg_63720ae5e4129 Fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie

We wtorek 8 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Jeż. Pisarka opowiedziała o swoim życiu, a także wyborach, które doprowadziły ją do pisania. Początkowo były to powieści historyczno-obyczajowe, a następnie kryminały. Autorka z chęcią odpowiadała na pytania zadawane przez uczestników spotkania oraz zdradziła również swoje plany dotyczące kolejnych książek. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się, że wszystkie fakty historyczne pisarka dokładnie sprawdza, aby nie wprowadzić czytelnia w błąd.

Akcja większości książek Agnieszki Jeż rozgrywa się na tle II wojny światowej. Są to książki obyczajowe adresowane do wszystkich odbiorców.
Spotkanie autorskie odbyło się w ramach realizowanego projektu "Partnerstwo z Biblioteką" dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.