Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania. W środku znaleźli ciało

Zaniepokojona sołtys miejscowości Prostyń zaalarmowała Centrum Powiadamiania Ratunkowego o braku kontaktu z mężczyzną, który zamknięty był w mieszkaniu.

2022/11/strazacy-wywazyli-drzwi-do-mieszkania-w-srodku-znalezli-zwloki-fot-osp-prostyn-jpg_6374b103a2813 Fot. OSP Prostyń

We wtorek 15 listopada po godz. 12.00 do Ochotniczej Straży Pożarnej w Prostyni wpłynęło zgłoszenie z CPR o braku kontaktu z mężczyzną w średnim wieku. O sytuacji Centrum Powiadamiania Ratunkowego zaalarmowała zaniepokojona sołtys miejscowości Prostyń, która nie miała kontaktu z mężczyzną zamkniętym w mieszkaniu.

Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Prostyni, strażacy byli zmuszeni do wyważenia drzwi. Niestety po wejściu do mieszkania znaleziono ciało 67-letniego mężczyzny. Jak poinformowały służby medyczne, wszystko wskazuje na to, że był to zgon z przyczyn naturalnych.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.