Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Pożar sadzy w kominie na terenie gminy Szulborze Wielkie

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Szulborze Koty została zadysponowana do ugaszenia pożaru sadzy w kominie na terenie gminy Szulborze Wielkie.

2022/11/pozar-komin-jpg_6375f0179d892 Zdjęcie ilustracyjne

W środę 16 listopada o godz. 18.05 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Szulborze Koty otrzymała zgłoszenie o pożarze na terenie gminy Szulborze Wielkie. Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru sadzy w kominie w jednym z domów. Ogniem objęta była większa część przewodu kominowego, ale dzięki szybkiej interwencji strażaków nie doszło do rozszczelnienia komina.

OSP Szulborze Koty apeluje, aby w sezonie grzewczym nie lekceważyć tego typu zagrożeń i nie działać na własną rękę gdyż może prowadzić to do poważnych konsekwencji.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.