Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Zaręby Kościelne


Gmina Zaręby Kościelne otrzymała dofinansowanie na modernizację oświetlenia ulicznego!

Wójt gminy Zaręby Kościelne, Urszula Wołosiewicz podpisała umowę na dofinansowanie w wysokości 100 tys. złotych, które zostanie przeznaczone na modernizację oświetlenia ulicznego na terenie gminy.

2022/11/podpisanie-umowy-na-dofinansowanie-dla-gminy-zareby-koscielne-fot-urzad-gminy-zareby-koscielne-jpg_637760a0188cb Fot. Urząd Gminy Zaręby Kościelne

W środę 16 listopada w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wójt gminy Zaręby Kościelne, Urszula Wołosiewicz podpisała umowę na dofinansowanie. Przyznana pomoc w wysokości 100 tys. złotych zostanie przeznaczona na modernizację oświetlenia ulicznego na terenie gminy Zaręby Kościelne. Dotacja wynosi większość kwalifikowanych kosztów zadania i musi być zrealizowana do połowy grudnia 2022 roku. Dzięki temu przewidywane jest roczne zmniejszenie zużycie energii o 57.14 proc.

Inwestycja będzie zrealizowana w ramach nowego programu ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dotację przyznawane są gminom, które podpisały z Funduszem porozumienie w sprawie realizacji.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.