Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Zaręby Kościelne


Sołectwo Gąsiorowo wyróżnione za realizację zadania pn. "Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w Gąsiorowie"

Sołectwo Gąsiorowo zostało uroczyście wyróżnione oraz nagrodzone za zrealizowanie zadania pn. "Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w Gąsiorowie" w kategorii bezpieczne i przyjazne sołectwo.

2022/11/solectwo-gasiorowo-zostalo-wyroznione-za-realizacje-zadania-fot-urzad-gminy-zareby-koscielne-jpg_637766fe1e53c Fot. Urząd Gminy Zaręby Kościelne

W środę 16 listopada na uroczystej Gali Aktywizacji Sołectw w Otrębusach sołectwo Gąsiorowo, znajdujące się na terenie gminy Zaręby Kościelne, otrzymało wyróżnienie oraz nagrodę w wysokości 1 tys. 200 złotych za wykonanie zadania pn. "Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w Gąsiorowie" w kategorii bezpieczne i przyjazne sołectwo. Gala została zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Sołectwo Gąsiorowo na gali reprezentowała sołtys wsi Marzena Skłodowska, przewodnicząca KGW Gąsiorowianki Agnieszka Biernacka oraz członek KGW Małgorzata Michałowska. Na uroczystości obecna była również wójt gminy Zaręby Kościelne Urszula Wołosiewicz oraz Grzegorz Marcinowski. 

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.