Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Sołectwo Stok laureatem konkursu w kategorii "Mazowsze dla sołectw rekreacyjnie"

Sołectwo Stok znalazło się wśród laureatów konkursu w kategorii "Mazowsze dla sołectw rekreacyjnie". Uroczystość zakończyła się wyjątkowym występem Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze".

2022/11/solectwo-stok-laureatem-konkursu-w-kategorii-mazowsze-dla-solectw-rekreacyjnie-fot-urzad-gminy-ostrow-mazowiecka-jpg_637796985b70f Fot. Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka

W środę 16 listopada odbyła się Mazowiecka Gala Aktywizacji Obszarów Wiejskich w Europejskim Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach, podczas której odbyło się uroczyste wręczenie nadgród w konkursie na najlepszą inicjatywę, jaka została zrealizowana w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022". Sołectwo Stok znalazło się wśród laureatów konkursu w kategorii "Mazowsze dla sołectw rekreacyjnie". 

Zadanie doposażenia placu zabaw, w ramach którego zakupiono oraz zamontowano zjeżdżalnię wolnostojącą, karuzele, a także huśtawkę, bocianie gniazdo, sprężynowiec otrzymało wyróżnienie oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1200 złotych. Uroczystość zakończyła się występem Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze".

Wasze opinie

Janina   15:33, 23.11.2022

Gratulacje!Szczegolnie dla kolezanki Ewci;)!

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.