Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Zdrowie


Doktor Joanna Kukwa została nagrodzona w plebiscycie medycznym pn. "Hipokrates 2022"

Doktor Joanna Kukwa, kierownik oddziału chorób wewnętrznych ostrowskiego szpitala wzięła udział w plebiscycie medycznym pn. "Hipokrates 2022" i zajęła III miejsce w województwie mazowieckim oraz I miejsce w powiecie ostrowskim.

2022/11/doktor-joanna-kukwa-nagrodzona-w-plebiscycie-medycznym-fot-szpital-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_637f5f8367f77 Fot. Szpital w Ostrowi Mazowieckiej

We wtorek 22 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której zostały rozdane nagrody oraz statuetki dla wygranych osób w plebiscycie medycznym pn. "Hipokrates 2022". W tym plebiscycie brała udział również doktor Joanna Kukwa, która jest kierownikiem oddziału chorób wewnętrznych w ostrowskim szpitalu i została nagrodzona III miejscem wśród lekarzy rodzinnych i poz zgłoszonych z terenu województwa mazowieckiego oraz I miejscem w powiecie ostrowskim.

Plebiscyt medyczny pn. "Hipokrates 2022" miał na celu nagrodzić pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem pacjentów i pozwolić docenić medyków nie tylko za samo leczenie, ale także za kulturę osobistą i podejście do pacjenta.

Wasze opinie

wir   08:39, 25.11.2022

mam całkiem inne odczucie jeśli chodzi o podejście do pacjenta

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.