Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Zdrowie


Szpital w Ostrowi Mazowieckiej zajął trzecie miejsce wśród najlepiej zarządzanych szpitali w Polsce!

Szpital w Ostrowi Mazowieckiej pochwalił się swoim niesamowitym osiągnięciem, jakim jest zajęcie miejsca na podium po raz drugi z rzędu w rankingu "Liderzy Zarządzania, Najlepiej Zarządzane Szpitale Publiczne według BFF Banking Group".

2022/11/szpital-w-ostrowi-mazowieckiej-zajal-trzecie-miejsce-w-plebiscycie-fot-szpital-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_63807d3fc8009 Fot. Szpital w Ostrowi Mazowieckiej

Odbyła się siódma edycja plebiscytu, który został zorganizowany przez dziennik Rzeczypospolita, BFF Banking Group, Polską Federację Szpitali oraz przy honorowym patronacie Rzecznika Praw Pacjenta. W plebiscycie wzięło udział łącznie 317 szpitali, a w tym nasz ostrowski szpital. Placówki zostały podzielone na kategorie pod kątem wartości rocznego kontraktu z NFZ. Szpital w Ostrowi Mazowieckiej został przydzielony do kategorii z kontraktem od 70 do 149 mln złotych i zajął w niej trzecie miejsce wśród najlepiej zarządzanych szpitali w Polsce. To już drugi raz z rzędu, kiedy ostrowski szpital zajął miejsce na podium w rankingu "Liderzy Zarządzania, Najlepiej Zarządzane Szpitale Publiczne według BFF Banking Group".

-Czujemy ogromną satysfakcję z tak wysokiego miejsca w rankingu. Dziękuję wszystkim pracownikom Szpitala, bo każdy z nich swoją efektywną pracą przyłożył się do tego sukcesu. Sukcesu, który osiągnęliśmy już drugi raz z rzędu. Udowodniliśmy tym samym, że dobre wyniki finansowe naszej placówki to nie przypadek. Tym samym znaleźliśmy się w zaszczytnym towarzystwie najlepiej zarządzanych placówek w Polsce. W naszej kategorii szpitali z kontaktami z NFZ do 149 mln złotych wyprzedził nas jedynie ubiegłoroczny lider – Szpital w Radomsku oraz plasujący się na drugim miejscu Szpital w Hajnówce- mówił dyrektor Szpitala w Ostrowi Mazowieckiej, Artur Wnuk.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.