Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Straż pożarna


Pożar na balkonie przy ulicy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej

W Ostrowi Mazowieckiej doszło do pożaru przy ulicy 3 Maja. W działaniach uczestniczyły cztery zastępy gaśnicze, łącznie pracowało 15 strażaków. Na miejscu okazało się, że był to pożar na balkonie.

2021/03/straz-napis-jpg_604b1e781c328 Zdjęcie ilustracyjne

Zdarzenie miało miejsce około godz. 17.00 w niedzielę 27 listopada przy ul. 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie zapaliły się materiały palne na balkonie mieszkania budynku wielorodzinnego. W tym czasie w budynku przebywała rodzina - dwoje dzieci oraz dwie osoby dorosłe, którym na szczęście nic się nie stało. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru za pomocą gaśnicy proszkowej, następnie przewietrzono pomieszczenia, a także sprawdzono je również pod kątem gazów niebezpiecznych tj. tlenek węgla, aby upewnić się, że przebywanie w pomieszczeniach jest bezpieczne.

W działaniach uczestniczyły w sumie cztery zastępy gaśnicze, łącznie pracowało 15 strażaków.

- Taka dyspozycja została wydana w związku z otrzymaniem zgłoszenia o pożarze mieszkania. Jednak na miejscu okazało się, że jest to pożar na balkonie - informuje Rafał Kamiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.