Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Straż pożarna


Pożar w budynku jednorodzinnym przy ulicy Lipowej. W działaniach uczestniczyło 10 strażaków

Pożar w budynku jednorodzinnym przy ulicy Lipowej, gdzie doszło do zapalenia się okapu kuchennego. Mieszkańcy samodzielnie opuścili budynek a sytuację udało się szybko opanować.

2021/05/straz-pozarna-fot-ostrowmaz24-20-jpg_60925f3ded86a

W poniedziałek 28 listopada po godz. 13.00 przy ul. Lipowej doszło do pożaru w budynku mieszkalnym, gdzie w pomieszczeniu kuchennym zapalił się okap. Na szczęście sytuację udało się szybko opanować. Był to murowany budynek jednorodzinny kryty eternitem. Do działań strażaków należało również m.in. oddymienie domu.

Jak informuje oficer prasowy KPPSP w Ostrowi Mazowieckiej, mieszkańcy samodzielnie opuścili budynek i nikt nie odniósł obrażeń. W działaniach brało udział cztery zastępy gaśnicze, w tym 10 strażaków.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.