Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Książka


W Broku odbyła się premiera książki pt. "Brok nad Bugiem. W stulecie odzyskania praw miejskich"

Premiera książki pt. "Brok nad Bugiem. W stulecie odzyskania praw miejskich" cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na wydarzeniu sala zapełniła się po brzegi.

2022/12/premiera-ksiazki-w-broku-fot-urzad-miasta-i-gminy-brok-jpg_6388b5ab80865 Fot. Urząd Miasta i Gminy Brok

We wtorek 29 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej w Broku miała miejsce premiera książki pt. "Brok nad Bugiem. W stulecie odzyskania praw miejskich", która została wydana przez Urząd Gminy Brok. Na wydarzeniu pojawiło się bardzo wielu gości, a sala wypełniła się aż po brzegi. Na początku spotkania wysłuchaliśmy przemówienia burmistrza miasta i gminy Brok, Marka Młyńskiego, który powitał wszystkich gości i opowiedział o okolicznościach podczas powstawania książki oraz przywołał najważniejsze daty i wydarzenia z historii Broku.

Po podziękowaniach i przemówieniu burmistrza głos zabrała prof. Jadwiga Sadowska, która była odpowiedzialna za redakcję książki i omówiła zawartość obszernej w treści i bogato ilustrowanej publikacji. Zachęcając wszystkich do lektury opowiedziała o książce oraz o tym, co można w niej przeczytać oraz jakie fotografie możemy w niej znaleźć. Na koniec wydarzenia odbył się koncert Artystów Polskiej Opery Królewskiej, a wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali bezpłatny egzemplarz książki oraz mogły spróbować jubileuszowego tortu.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.