Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Pożar sadzy w przewodzie kominowym w Sulęcinie Włościańskim

Jednostka OSP Stary Lubotyń została zaalarmowana o pożarze sadzy w przewodzie kominowym domu jednorodzinnego w miejscowości Sulęcin Włościański. 

2022/03/pozar-sadzy-w-przewodzie-kominowym-jpg_6232e8a579589 Zdjęcie ilustracyjne

W czwartek 1 grudnia po godz. 2.00 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Lubotyniu została zadysponowana do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w domu jednorodzinnym w miejscowości Sulęcin Włościański. Działania straży na miejscu zdarzenia polegały na wygaszeniu, wybraniu materiału palnego z kotła c.o., a także udrożnieniu przewodu kominowego. 

W działaniach uczestniczył zastęp Państwowej Straży Pożarnej Ostrów Mazowiecka, a także Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Lubotyniu. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.