Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Strażacy siłowo weszli do domu jednorodzinnego. 64-latek trafił do szpitala

Ochotnicza Straż Pożarna w Prostyni została zadysponowana do jednego z domów. Po wejściu strażacy odnaleźli mężczyznę leżącego na podłodze. 64-latek trafił do szpitala.

2022/12/strazacy-silowo-weszli-do-domu-jednorodzinnego-64-latek-trafil-do-szpitala-fot-osp-prostyn-jpg_638dac964bd17 Fot. OSP Prostyń - Jednostka KSRG

W niedzielę 4 grudnia przed godz. 16.00 OSP w Prostyni została zaalarmowana do jednego z domów w miejscowości Prostyń. Osoba zgłaszająca twierdziła, że w budynku znajduje się mężczyzna, z którym nie można nawiązać kontaktu. Na miejscu strażacy podjęli decyzję o siłowym wejściu do domu, gdzie w jednym z pomieszczeń na podłodze leżał 64-latek.

- Po przyjeździe na miejsce strażacy potwierdzili zgłoszenie. Podjęto decyzję o siłowym wejściu do domu jednorodzinnego. Po wejściu do domu strażacy znaleźli 64-letniego mężczyznę leżącego na podłodze w jednym z pomieszczeń. Mężczyźnie natychmiast została udzielona pierwszą pomoc. Zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę do szpitala w stanie przytomnym bez świadomości - informuje OSP Prostyń na swoim profilu facebookowym.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.