Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Strażacy siłowo weszli do domu jednorodzinnego. 64-latek trafił do szpitala

Ochotnicza Straż Pożarna w Prostyni została zadysponowana do jednego z domów. Po wejściu strażacy odnaleźli mężczyznę leżącego na podłodze. 64-latek trafił do szpitala.

2022/12/strazacy-silowo-weszli-do-domu-jednorodzinnego-64-latek-trafil-do-szpitala-fot-osp-prostyn-jpg_638dac964bd17 Fot. OSP Prostyń - Jednostka KSRG

W niedzielę 4 grudnia przed godz. 16.00 OSP w Prostyni została zaalarmowana do jednego z domów w miejscowości Prostyń. Osoba zgłaszająca twierdziła, że w budynku znajduje się mężczyzna, z którym nie można nawiązać kontaktu. Na miejscu strażacy podjęli decyzję o siłowym wejściu do domu, gdzie w jednym z pomieszczeń na podłodze leżał 64-latek.

- Po przyjeździe na miejsce strażacy potwierdzili zgłoszenie. Podjęto decyzję o siłowym wejściu do domu jednorodzinnego. Po wejściu do domu strażacy znaleźli 64-letniego mężczyznę leżącego na podłodze w jednym z pomieszczeń. Mężczyźnie natychmiast została udzielona pierwszą pomoc. Zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę do szpitala w stanie przytomnym bez świadomości - informuje OSP Prostyń na swoim profilu facebookowym.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.