Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Citroen w przydrożnym rowie. Kobieta została przewieziona do szpitala

Do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego doszło w miejscowości Kiełczew. 38-latka kierująca citroenem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu.

2022/12/citroen-w-rowie-kobieta-zostala-przewieziona-do-szpitala-fot-osp-prostyn-jpg_638db51976ab7 Fot. OSP Prostyń - Jednostka KSRG

W sobotę 3 grudnia przed godz. 9.00 w miejscowości Kiełczew doszło do zdarzenia drogowego. 38-letnia kierująca pojazdem marki Citroen na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu w wyniku czego pojazd przewrócił się na bok. Kobieta na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń ciała.

- Poszkodowana 38-letnia kobieta, została zebrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.
Przed przybyciem pierwszych służb ratunkowych, według kierującej i świadków zdarzenia, pomocy kobiecie udzielił przejeżdżający pojazdem mężczyzna. Postawa mężczyzny, który przyjeżdżał obok miejsca zdarzenia, zasługuje na wielkie uznanie - informuje OSP Prostyń.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.