Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Miejski Dom Kultury zbiera przedmioty na licytacje podczas 31. Finału WOŚP!

Trwają przygotowania do 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. MDK w Ostrowi Mazowieckiej zwraca się z prośbą do mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości!

2022/12/miejski-dom-kultury-zbiera-przedmioty-na-licytacje-podczas-31-finalu-wosp-fot-mdk-w-ostrowi-mazowieckiej-jpeg_6391a0fb66bf4 Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

Od czwartku 3 listopada jest możliwość przynoszenia do Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej przedmiotów na licytacje, które odbędą się w sposób hybrydowy - online dzień przed finałem oraz stacjonarnie podczas finału. 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Orkiestrowicze tym razem zagrają pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

MDK w Ostrowi MAzowieckiej zwraca się z prośbą o przynoszenie i przekazywanie fantów na licytację WOŚP. Przedmioty można przynosić do 16 stycznia 2023 roku do Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. 3 Maja.

Warto pamiętać, aby fanty były wyjątkowe, oryginalne oraz unikalne.

- Chodzi o coś naprawdę od serca, co ujmie licytujących. Mile widziane dzieła sztuki, przedmioty kolekcjonerskie, wyjątkowa kreacja czy też dowolna usługa czy spotkanie - informuje Roksana Grzegrzułka, Szefowa Sztabu ostrowskiego Finału WOŚP.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.