Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Pożar sadzy w przewodzie kominowym w Broku

Ochotnicza Straż Pożarna w Broku zadysponowana została do pożaru sadzy w przewodzie kominowym budynku przy ulicy Sienkiewicza w Broku.

2022/12/pozar-sadzy-w-przewodzie-kominowym-w-broku-fot-osp-brok-jpg_63972c5696912 Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Broku

W sobotę 10 grudnia po godz. 10.00 Ochotnicza Straż Pożarna w Broku została zaalarmowana o pożarze sadzy w przewodzie kominowym budynku przy ul. Sienkiewicza w Broku. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a także ugaszeniu pożaru.

Na miejscu pracowała Państwowa Straż Pożarna w Ostrowi Mazowieckiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Broku.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.