Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Pożar samochodu osobowego w Zarębach Kościelnych!

W miejscowości Zaręby Kościelne doszło do pożaru samochodu osobowego, do którego zadysponowano dwie jednostki, pogotowie oraz policję. Przyczyna pożaru jest wciąż nieznana.

2022/12/pozar-samochodu-jpg_63aac11fdca89 Zdjęcie ilustracyjne

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli 25 grudnia na poniedziałek 26 grudnia w Zarębach Kościelnych. Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Zarębach Kościelnych oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej, pogotowie i policja dostały zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego marki Seat. Działania przeszły pomyślnie i udało się ugasić pożar, jednak jego przyczyny są wciąż nieznane, nad czym pracują małkińscy policjanci.

-W nocy z 25 na 26 grudnia w Zarębach Kościelnych doszło do pożaru seata, nad ustaleniem okoliczności w tym przyczyn pożaru pracują małkińscy policjanci- informuje mł asp Marzena Laczkowska.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.