Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Straż pożarna


Pożar budynku mieszkalnego na ulicy Różańskiej. Ucierpiał kot oraz pies

W Ostrowi Mazowieckiej na ulicy Różańskiej w jednym z budynków mieszkalnych doszło do pożaru pomieszczenia kuchennego. W domu znajdowały się zwierzęta, które się podtruły, w związku z czym na miejsce został wezwany weterynarz.

2022/12/straz-pozarna-jpg_63aad29950604 Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 27 grudnia o godz. 10.30 odebrano zgłoszenie o pożarze jednego z budynków mieszkalnych znajdującym się przy ul. Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. Na miejsce udało się łącznie pięć zastępów straży pożarnej, w tym 13 strażaków. Z podanych informacji wynika, że doszło do pożaru pomieszczenia kuchennego. W domu nie było właściciela, znajdowały się w nim zwierzęta, pies oraz kot, które w wyniku rozprzestrzeniającego się dymu zostały podtrute. Na miejsce został wezwany weterynarz, który zajął się zwierzętami. Działania zostały szczęśliwie i sprawnie zakończone.

-Zapaliło się pomieszczenie kuchenne w budynku mieszkalnym. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, osoba, która zamieszkiwała ten obiekt była w tym momencie poza obiektem. Działania zostały już zakończone. W budynku przebywały jeszcze kot i pies, które uległy podtruciu, w związku z tym poprosiliśmy o przybycie na miejsce weterynarza- informuje st. kpt. mgr inż. Rafał Kamiński.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.