Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


W miejscowości Tymianki-Skóry spłonął samochód!

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogutach-Piankach została zaalarmowana o pożarze samochodu osobowego w Tymiankach-Skórach. W działaniach wzięły udział dwa zastępy straży pożarnej oraz policja.

2022/12/pozar-samochodu-w-tamiankach-skorach-fot-ochotnicza-straz-pozarna-w-bogutach-piankach-jpg_63abf90e7eb04 Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Bogutach-Piankach

W poniedziałek 26 grudnia o godz. 20.57 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogutach-Piankach przyjęła zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Tymianki-Skóry. Do akcji zadysponowano dodatkowo Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej oraz policję. Po dotarciu na miejsce strażacy podali prąd gaśniczy na płonący samochód.

Kiedy udało się ugasić ogień strażacy musieli ochłodzić wodą zbiornik z gazem i dokładnie przelać spalone elementy. Działania zakończyły się pomyślnie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.