Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Straż pożarna


Wszystkie jednostki OSP z terenu gminy Ostrów Mazowiecka spotkały się na uroczystości opłatkowej

16 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych zebrało się na spotkaniu opłatkowym, aby podsumować rok ciężkiej pracy. Strażacy podczas dzielenia się opłatkiem usłyszeli wiele ciepłych słów od wójta gminy, który podkreślił ich ogrom pracy.

2023/01/spotkanie-oplatkowe-jednostek-osp-fot-urzad-gminy-ostrow-mazowiecka-jpg_63b689aba2459 Fot. Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka

W środę 28 grudnia 2022 roku w Nowej Osuchowej odbyła się uroczystość opłatkowa, na którą przybyły wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Ostrów Mazowiecka. Spotkanie było okazją do podsumowania roku, w którym strażacy mieli bardzo dużo ciężkiej pracy. Podczas symbolicznego dzielenia się opłatkiem jednostki usłyszały od wójta gminy, Waldemara Brzostka wiele ciepłych słów. Wójt podkreślił, jaki ogrom pracy strażacy wkładają w zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom gminy. W podsumowaniu zaznaczono, że rok 2022 był dla OSP bardzo intensywny zarówno pod kątem wyjazdów do działań ratowniczo-gaśniczych, ćwiczeń i szkoleń, jak również zmagań sportowych. Do końca listopada jednostki były dysponowane do różnego rodzaju zdarzeń kryzysowych ponad 160 razy.

Wójt gminy podziękował raz jeszcze strażakom za to, że są i codziennie podejmują trud niesienia pomocy w ratowaniu zdrowia i życia ludzi.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.