Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Ochotnicza Straż Pożarna udzieliła pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Andrzejewie została zadysponowana do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego w miejscowości Pieńki-Sobótki.

2023/01/karetka-ambulans-pogotowie-jpg_63ca73daa34a2 Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 17 stycznia o godz. 23.19 Ochotnicza Straż Pożarna w Andrzejewie została alarmowo wezwana do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego na terenie miejscowości Pieńki-Sobótki. Ratownicy potrzebowali pomocy strażaków w wydostaniu się karetki z błota, w którym się zakopała. Strażakom udało się szczęśliwie wyciągnąć pojazd.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.