Sokół górą!

Koszykarze Sokoła Grupa Avista zanotowali wyjazdowe zwycięstwo. O triumfie zdecydowała dogrywka. W niej nasi triumfowali 15:9.

2022/11/sokol-jpg_6364eeb7c771f

Podopieczni Marka Łodygi ograli 90:84 Profbud Legię Warszawa. Dla naszych to siódme zwycięstwo w sezonie, a pierwsze na boisku przeciwnika. Po czterech kwartach na tablicy widniał remis. Do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. W niej gracze Sokoła okazali się lepsi o mogli cieszyć się z wygranej w stolicy.

Profbud Legia Warszawa - Sokół Grupa Avista Ostrów Mazowiecka 84:90 (13:19, 19:19, 19:22, 24:15, 9:15)
Legia: Jakub Sadowski 12, Benjamin Didier-Urbaniak 17, Jakub Śliwiński, Szymon Kołakowski 10, Mateusz Bryniarski 19, Marcin Zarzeczny 20, David Leff, Franciszek Heymer 2, Łukasz Mordyński, Maciej Adamkiewicz, Jakub Siedlikowski 4.
Sokół: Patryk Łysiak 11, Mateusz Łączyński 11, Miłosz Błażejczyk, Adam Lisewski 16, Mateusz Zozuń 23, Tomasz Fic 6, Jakub Brandys 23.