Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Pogoda daje się we znaki. Ochotnicza Straż Pożarna w Broku dostała dwa zgłoszenia do połamanych drzew

W ostatnim czasie pogoda nie sprzyja wielu osobom. Przez intensywne opady śniegu oraz wiatr drzewa rosnące przy drogach zostają powalone i uniemożliwiają bezpieczny przejazd kierowcom. Ochotnicza Straż Pożarna w Broku dostała dwa zgłoszenia o zagrażających bezpieczeństwu drzewach.

2023/01/powalone-drzewa-w-broku-fot-ochotnicza-straz-pozarna-w-broku-jpg_63cfa29f053eb Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Broku

W sobotę 21 stycznia o godz. 9.23 Ochotnicza Straż Pożarna w Broku udała się na ul. Żurawiec, która znajduje się na terenie miasta Brok. Strażacy dostali wezwanie o zwisającej z linii energetycznych gałęzi. OSP po dotarciu zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz usunęli zagrożenie przy pomocy drabiny.

Kolejna sytuacja miała miejsce jeszcze tego samego dnia o godz. 16.13 na drodze wojewódzkiej nr 694 Brok-Poręba. Drzewo znajdowało się na drodze i stwarzało zagrożenie dla kierowców poruszających się tym odcinkiem. Strażakom szczęśliwie i sprawnie udało się usunąć niebezpieczeństwo.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.