Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Pożar sadzy w kominie w miejscowości Kępiste-Borowe

W miejscowości Kępiste-Borowe doszło do zapalenia się sadzy w kominie w budynku mieszkalnym. Na miejsce udali się strażacy z OSP w celu ugaszenia ognia.

2021/01/sadza-pozar-komin-jpg_60054008d92e2 Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek 23 stycznia o godz. 7.05 oraz 10.24 Ochotnicza Straż Pożarna w Zarębach Kościelnych została zadysponowana do miejscowości Kępiste-Borowe, gdzie doszło do pożaru sadzy w kominie w budynku mieszkalnym. Strażacy mieli za zadanie zabezpieczyć miejsce zdarzenia oraz możliwie jak najszybciej ugasić pożar w celu uniknięcia rozprzestrzenienia się ognia. Działania zostały zakończone pomyślnie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.