Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Kto złoży ślubowanie podczas II Sesji Młodzieżowej Rady Miasta?

Podczas II Sesji Młodzieżowej Rady Miasta dwoje kolejnych członków złoży swoje oficjalne ślubowanie. Ponadto pomiędzy radnymi wywiąże się dyskusja na temat powołania komisji. Kot obejmie nowe funkcje?

2022/11/wybrano-prezydium-mlodziezowej-rady-miasta-ostrow-mazowiecka-fot-ostrowmaz24-jpg_637de82b0e84c

W czwartek 3 lutego o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka odbędzie się już II Sesja Młodzieżowej Rady Miasta. Podczas posiedzenia dwóch członków Młodzieżowej Rady Miasta złoży oficjalne ślubowanie. Dodatkowo nowi radni poruszą kwestię powołania komisji. Kto złoży ślubowanie i jakie zostaną podjęte decyzje? Tego dowiemy się już w czwartek podczas obrad.

Porządek obrad:

  1. Otwarcie sesji.

  2.  Informacja przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta na temat działalności między sesjami.

  3. Złożenie ślubowania przez dwóch członków Młodzieżowej Rady Miasta.

  4. Dyskusja na temat powołania komisji Młodzieżowej Rady Miasta.

  5. Sprawy różne.

  6. Zakończenie obrad. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.