Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | MDK


Uczniowie szkół podstawowych mogą wziąć udział w konkursie recytatorskim!

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu ostrowskiego do spróbowania swoich sił w konkursie recytatorskim pt. "Warszawska Syrenka".

2023/02/konkurs-recytatorski-pt-warszawska-syrenka-fot-miejski-dom-kultury-w-ostrowi-mazowieckiej-png_63e358a5881ae Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

13 marca o godz. 10.00 w Kinie Ostrovia, znajdującym się przy ul. 11 Listopada 5 uczniowie szkół podstawowych z ternu miasta oraz powiatu ostrowskiego zmierzą się w 46. edycji konkursu recytatorskiego pt. "Warszawska Syrenka". Konkurs ma na celu przede wszystkim wypromować młodych recytatorów, propagować wartościową literaturę oraz piękny ojczysty język.

Uczestnicy konkursu zaprezentują wybrane przez siebie wiersze lub fragmenty prozy w trzech kategoriach wiekowych, tj. uczniowie klas 0 - III, uczniowie klas IV - VI oraz uczniowie klas VII - VIII. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie chętne dzieci i młodzież do uczestnictwa.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.