Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Wójt gminy Ostrów Mazowiecka spotkał się z sołtysami (zdjęcia)

W Urzędzie Gminy Ostrów Mazowiecka odbyło się spotkanie z sołtysami, przedstawicielami kół gospodyń wiejskich i różnych instytucji. Spotkanie było idealną okazją do wspomnienia zeszłorocznych dożynek.

2023/02/wojt-gminy-ostrow-mazowiecka-spotkal-sie-z-soltysami-fot-ostrowmaz24-jpg_63f76569b818e

We wtorek 21 lutego w Urzędzie Gminy Ostrów Mazowiecka odbyło się tradycyjnie jak co roku spotkanie wójta Waldemara Brzostka z sołtysami. Podczas spotkania obecni byli również przedstawiciele instytucji tj. KURS, Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej, Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka, Powiatowy Inspektorat Weterynarii, Izby Rolnicze, a także Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Podczas spotkania omówiono również kwestie dotyczące spraw bieżących, funduszu sołeckiego, a także podatków lokalnych, terminów płatności podatków lokalnych i zasad pobierania inkaso.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Ostrów Mazowiecka, ponieważ była to odpowiednia okazja, aby podziękować wszystkim, którzy czynnie włączyli się w organizację Dożynek Gminno-Powiatowych, które odbyły się 3 września 2022 roku w Sielcu. Koła gospodyń wiejskich zaprezentowały aż 23 stoły regionalne, które zapełnione były smacznymi potrawami.

Na zakończenie spotkania wszyscy obecni mieli okazję wspólnie obejrzeć film podsumowujący dożynki 2022, a wójt gminy rozdał dodatkowo na pamiątkę albumy dożynkowe.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Wójt gminy Ostrów Mazowiecka spotkał się z sołtysami (zdjęcia)

1/35
2/35
3/35
4/35
5/35
6/35
7/35
8/35
9/35
10/35
11/35
12/35

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.