Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


MDK w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym!

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej poinformował o XVII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Krajobraz polski" - "Pejzaż górski w kolażu".

2023/02/mdk-w-ostrowi-mazowieckiej-zaprasza-do-wziecia-udzialu-w-konkursie-plastycznym-fot-miejski-dom-kultury-w-ostrowi-mazowieckiej-png_63f76f80483cd Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

Startuje tegoroczna edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego "Krajobraz Polski". Przedsięwzięcie od wielu lat organizowane jest przez Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej i cieszy się dużym zainteresowaniem. Tegorocznym tematem konkursu jest "Pejzaż górski w kolażu". Prace składać można do 24 marca br. do Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. 3 Maja 50. Zgłoszenia odbywają się w szkołach i przedszkolach.

- [...] mamy nadzieję, że również ten rok będzie obfity w prace uczniów z naszych szkół i przedszkoli - informuje MDK w Ostrowi Mazowieckiej na swojej stronie internetowej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.