Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Książka


Poznaj sekrety literackiego sukcesu z Joanną Jax - spotkanie autorskie nie do przegapienia!

Wkrótce odbędzie się spotkanie autorskie z Joanną Jax - autorką powieści historycznych i obyczajowych. Joanna Jax to znana pisarka, która zdobyła uznanie czytelników dzięki swoim napisanym dziełom, które wciągają od pierwszych stron.

2023/03/poznaj-sekrety-literackiego-sukcesu-z-joanna-jax-spotkanie-autorskie-nie-do-przegapienia-fot-urzad-gminy-malkinia-gorna-png_6400754dce2a0 Fot. Urząd Gminy Małkinia Górna

Spotkanie autorskie z Joanną Jax odbędzie się we wtorek 14 marca o godz. 17.00 w Gminnej bibliotece Publicznej w Małkini Górnej przy ul. Biegańskiego 3. To wydarzenie, które nie tylko fani literatury, ale także wszyscy ci, którzy chcą poznać tajniki pisarskiego rzemiosła, nie powinni przegapić. Joanna Jax to autorka, której powieści łączą w sobie elementy historii oraz obyczajowości. Jej książki przenoszą czytelnika w czasie i przestrzeni, dzięki czemu można poczuć się jakbyśmy byli naocznymi świadkami opisywanych wydarzeń.

W swoich powieściach Joanna Jax porusza wiele tematów, takich jak miłość, przyjaźń, rodzina, honor, wiara czy walka o wolność. Czytelnicy doceniają ją za umiejętność oddania emocji i uczuć swoich bohaterów oraz za piękne opisy otaczającego świata.

Podczas spotkania autorskiego z Joanną Jax będzie można usłyszeć o tym, jak autorka tworzy swoje powieści. Będzie to doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy chcą poznać kulisy powstawania książek oraz dowiedzieć się więcej o autorze, który stoi za tymi napisanymi dziełami.

Spotkanie autorskie z Joanną Jax to również doskonała okazja do spotkania się z innymi miłośnikami literatury, wymiany doświadczeń oraz porozmawiania z autorką osobiście. Na pewno będzie to niezapomniane wydarzenie dla każdego, kto kocha książki i chce poznać świat literatury z innej perspektywy. Spotkanie autorskie z Joanną Jax będzie nie tylko świetną okazją do poznania autorki oraz jej twórczości, ale także do wspaniałej zabawy i spędzenia czasu w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.