Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Taniec z sercem dla Gabrysia - Charytatywne warsztaty taneczne z Mateuszem Neisser

Miejski Dom Kultury rusza z pomocą dla Gabrysia, który urodził się z z przepukliną oponowo-rdzeniową i ma niedowład nóg. W związku z tym organizuje charytatywne warsztaty taneczne, które poprowadzi Mateusz Neisser.

2023/03/warsztaty-chrytatywne-z-mateuszem-neisser-fot-miejski-dom-kultury-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6406efc2ea466 For. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

W sobotę 11 marca odbędą się charytatywne warsztaty taneczne z Mateuszem Neisser w Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Celem wydarzenia jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w celu wsparcia Gabrysia, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową i ma niedowład nóg. Warsztaty to doskonała okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym. Uczestnicy będą mieli szansę nauczyć się nowych kroków tanecznych, a jednocześnie pomóc w walce o pełną sprawność dla Gabrysia.

Warsztaty odbędą się w godzinach 11.00-12.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. 3 Maja 50 w Ostrowi Mazowieckiej. Cena biletu to dowolna darowizna na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 tytułem: 41865, Kondeja Gabriel.

Gabryś urodził się 20 lipca 2022 roku z przepukliną oponowo-rdzeniową i od tamtej pory wymaga stałej opieki lekarzy i rehabilitacji. W ciągu swojego krótkiego życia przeszedł już dwie operacje, jednak nadal potrzebuje pomocy w walce o pełną sprawność nóg i lepsze jutro.

Zebrane podczas warsztatów tanecznych środki zostaną przeznaczone na rehabilitację i dalsze leczenie Gabrysia. To doskonała okazja, aby połączyć miłość do tańca z pomocą potrzebującym. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu i wsparcia.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.