Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Alarmy w Komorowie. Trening obrony przeciwlotniczej

Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka informuje, że odbędzie się trening Powszechnej Obrony Przeciwlotniczej dla kadry i pracowników 22. Wojskowego Ośrodka Kartograficznego w Komorowie.

2021/07/syrena-alarm-fot-freepik-jpg_60f6d387330aa

Trening Powszechnej Obrony Przeciwlotniczej dla kadry i pracowników 22. Wojskowego Ośrodka Kartograficznego w Komorowie odbędzie się w dniu 16 marca 2023 roku. Trening ten jest ważnym elementem systemu bezpieczeństwa państwa, który ma na celu przygotowanie osób odpowiedzialnych za obronę kraju do szybkiego i skutecznego działania w przypadku zagrożenia z powietrza. Podczas treningu zostaną uruchomione systemy alarmowe, co może wywołać niepokój wśród mieszkańców okolicy.

Warto jednak pamiętać, że ćwiczenia te są niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo obywateli w przypadku realnego zagrożenia. W czasie treningu kadra i pracownicy 22. Wojskowego Ośrodka Kartograficznego w Komorowie będą mieli okazję przetestować swoje umiejętności oraz odpowiedzieć na różnego rodzaju sytuacje kryzysowe.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.