Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Zaręby Kościelne


Uwaga! Przerwa w dostawie wody na terenie gminy Zaręby Kościelne

Mieszkańcy wsi Skłody - Stachy oraz kierowcy korzystający ze Stacji Paliw Skłodowski Zaręby Kościelne muszą przygotować się na przerwę w dostawie wody.

2023/02/umywalka-woda-kran-jpg_63f5d8e97e0ab Zdjęcie ilustracyjne

W dniu 16 marca 2023 roku, w godzinach 10.00 - 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców wsi Skłody-Stachy od numeru domu 9 do numeru 16 oraz Stacji Paliw Skłodowski Zaręby Kościelne. Przerwa w dostawie wody może wpłynąć na życie mieszkańców i utrudnić korzystanie ze Stacji Paliw Skłodowski Zaręby Kościelne, jednak jest to konieczne dla przeprowadzenia niezbędnych prac.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.