Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Usunięcie powalonego drzewa na drodze w miejscowości Świerże-Panki

Pracownicy służb ratunkowych, którzy wzięli udział w tej akcji, musieli działać szybko i sprawnie, aby usunąć drzewo z jezdni i zapewnić bezpieczny ruch drogowy.

2022/10/straz-pozarna-jpg_63524089ce07d Zdjęcie ilustracyjne

Wczesnym rankiem w środę 15 marca 2023 roku służby ratunkowe otrzymały wezwanie do miejscowości Świerże-Panki, gdzie na jezdnię powaliło się drzewo. Na miejsce natychmiast zostały skierowane jednostki straży pożarnej w celu usunięcia przeszkody i zapewnienia przejazdu na tej drodze. W akcji brała udział OSP Zaręby Kościelne, której strażacy wykazali się nie tylko swoją fachowością, ale także determinacją. Ich praca pozwoliła na szybkie usunięcie przeszkody i przywrócenie ruchu na drodze.

Wypadki drogowe z powodu blokad na drogach są niestety zdarzeniem dość powszechnym, szczególnie w okresach wzmożonej aktywności pogodowej, takiej jak silne wiatry czy opady śniegu. Dlatego tak ważne jest, aby służby ratunkowe były gotowe do szybkiego i skutecznego działania, kiedy tego typu sytuacje się zdarzą.

Przypomnijmy, że służby ratunkowe, takie jak OSP, są podstawowymi organizacjami, które odpowiadają na tego typu wezwania, zapewniając bezpieczeństwo i porządek na drogach. Ich zaangażowanie, determinacja i poświęcenie, pozwala na szybkie i skuteczne działania w przypadku wszelkich sytuacji zagrażających bezpieczeństwu mieszkańców.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.