Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Koncerty


Kino Ostrovia zaprasza na niezapomniany koncert Doroty Zysik

Koncert Doroty Zysik to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników muzyki klasycznej i wokalistyki.Jest to nie tylko wybitna wokalistka, ale również anglistka.

2023/03/dorota-zysik-fot-kino-ostrovia-png_6412d8414da08 Fot. Kino Ostrovia

Już 20 marca 2023 roku o godzinie 18.00 w Kinie Ostrovia w Ostrowi Mazowieckiej będzie można usłyszeć sopran koloraturowy w wykonaniu tej utalentowanej artystki. Dorota Zysik to nie tylko wybitna wokalistka, ale także anglistka. Przez ponad 10 lat prowadziła ślubną oprawę muzyczną zarówno w Polsce, jak i za granicą. Teraz postanowiła zrealizować swoje artystyczne powołanie w klasycznej formie i wydała płytę zatytułowaną "Gratia Plena". Na koncercie będziemy mieli okazję usłyszeć utwory z tej płyty, ale także wiele innych, w tym "Ave Maria", "Scarborough Fair" czy "S.O.S. d'un Terrien en détresse".

Na koncercie Dorotę Zysik będzie towarzyszył pianista i wykładowca akademicki związany z Podlaskim Centrum Sztuki w Białymstoku - Krzysztof Kulikowski. Ich wspólny występ zapowiada się niezwykle interesująco.

Co więcej, warto podkreślić, że wstęp na ten wyjątkowy koncert jest całkowicie bezpłatny. To nie lada okazja dla miłośników muzyki klasycznej, aby wysłuchać utalentowanej wokalistki i świetnego pianisty bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Koncert Doroty Zysik to wydarzenie, na które warto zarezerwować sobie czas i zabrać ze sobą bliskich i przyjaciół. To niezapomniane doświadczenie muzyczne, które na długo pozostanie w pamięci i sercach słuchaczy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.