Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Straż pożarna


Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w miejscowości Sulęcin Włościański

Na drodze wojewódzkiej nr 677 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zdarzenia drogowe są jednym z najczęstszych zdarzeń, z którymi służby ratownicze mają do czynienia. 

2023/03/zderzenie-dwoch-pojazdow-na-skrzyzowaniu-w-poblizu-miejscowosci-sulecin-szlachecki-fot-osp-ksrg-stary-lubotyn-jpg_6412dcc41d79e Fot. OSP KSRG Stary Lubotyń

W środę 15 marca o godzinie 08.11 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Lubotyniu została zadysponowana do zdarzenia drogowego, który miał miejsce na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 677 z drogą powiatową nr 2633W. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, strażacy natychmiast przystąpili do działań mających na celu zabezpieczenie miejsca wypadku oraz udzielenie pomocy osobom poszkodowanym. W trakcie akcji strażacy odłączyli instalację elektryczną w pojazdach, aby zminimalizować ryzyko wybuchu i pożaru.

W wypadku brały udział dwa pojazdy osobowe. Na miejscu natychmiast pojawiła się karetka pogotowia ratunkowego, która udzieliła pierwszej pomocy poszkodowanym. W działaniach uczestniczyła także policja, która przeprowadziła czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

W akcji udział wzięły dwie jednostki straży pożarnej z Ostrowi Mazowieckiej oraz zastęp z OSP Stary Lubotyń. Dzięki sprawnemu działaniu i współpracy służb akcja została przeprowadzona sprawnie i skutecznie.

Wypadki drogowe są jednym z najczęstszych zdarzeń, z którymi służby ratownicze mają do czynienia. Dlatego tak ważne jest, aby kierowcy zachowywali szczególną ostrożność na drodze oraz przestrzegali przepisów ruchu drogowego. Tylko w ten sposób można minimalizować ryzyko wypadków i zapewnić bezpieczeństwo na drodze.

- Po godz. 8.00, kolizja na drodze W677 w Sulęcinie Włościańskim, kierujący renault 20-latek z pow. wyszkowskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu zderzając się z mazdą kierowaną przez 51-letnią mieszkankę pow. giżyckiego. Obydwoje trzeźwi, kierowca renault został ukarany mandatem - poinformowała mł. asp. Marzena Laczkowska.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.