Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Książka


Joanna Jax w Małkini Górnej - spotkanie z popularną autorką powieści obyczajowo-historycznych (zdjęcia)

W Małkini Górnej odbyło się spotkanie z Joanną Jax, które było wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich miłośników książek obyczajowo-historycznych. Zgromadzeni uczestnicy mieli okazję lepiej poznać sylwetkę autorki oraz dowiedzieć się, co kryje się za pisarskimi kulisami.

2023/03/joanna-jax-w-malkini-gornej-spotkanie-z-popularna-autorka-powiesci-obyczajowo-historycznych-fot-ostrowmaz24-jpg_6413087032531

We wtorek 14 marca o godzinie 17.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Małkini Górnej odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie z Joanną Jax. To właśnie pod tym pseudonimem kryje się popularna autorka powieści obyczajowo-historycznych, Joanna Jakubczak. Podczas spotkania Joanna Jax opowiedziała wszystkim zgromadzonym o swojej drodze do pisarstwa oraz o tym, jak łączy swoje życie osobiste z tworzeniem książek. Autorka poruszyła również kwestie swoich pasji oraz przyszłych planów literackich.

Joanna Jax zadebiutowała w 2014 roku powieścią "Dziedzictwo von Becków". Od tamtej pory jej twórczość zdążyła zdobyć rzesze wiernych czytelników, a wśród nich takie tytuły jak "Syn zakonnicy", "Długa droga do domu", "Białe róże z Petersburga", cykl powieści "Zemsta i przebaczenie", trylogia "Córka fałszerza" czy też "Zanim nadejdzie jutro". Spotkanie z Joanną Jax odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w dyskusji z autorką oraz zadać wiele pytań na temat jej książek. Dodatkowo, podczas wydarzenia można było nabyć egzemplarze książek z dedykacją autorki, co z pewnością ucieszyło fanów jej twórczości.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz zdjęcia: Joanna Jax w Małkini Górnej - spotkanie z popularną autorką powieści obyczajowo-historycznych (zdjęcia)

1/27
2/27
3/27
4/27
5/27
6/27
7/27
8/27
9/27
10/27
11/27
12/27

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.