Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Nietrzeźwy mężczyzna groził samobójstwem siedząc na parapecie!

W Małkini Górnej doszło do interwencji policji wobec nietrzeźwego mężczyzny, który chciał targnąć się na swoje życie. 41-latek chciał wyskoczyć z czwartego piętra budynku.

2023/03/mezczyzna-okno-jpg_6413202f3fb23 Zdjęcie ilustracyjne

W nocy z czwartku 9 marca na piątek 10 marca policjanci z małkińskiego komisariatu zostali wezwani na jedną z ulic, gdzie znajdował się 41-letni mężczyzna siedzący na parapecie na czwartym piętrze mieszkania. Mężczyzna krzyczał, że chce zakończyć swoje życie. Jeden z policjantów pozostał pod blokiem, gotowy na wszelkie ewentualności, gdyby mężczyzna zdecydował się skoczyć. Natomiast drugi funkcjonariusz postanowił wejść do mieszkania i spróbować przekonać mężczyznę do zrezygnowania z samobójczych planów.

Zadanie nie było jednak takie łatwe, gdyż 41-latek był nietrzeźwy i miał ponad 0.9 promila alkoholu w organizmie, co utrudniało komunikację i działania policjantów. Ostatecznie mundurowy siłą wciągnął mężczyznę do pokoju. Funkcjonariusze próbowali rozmawiać z 41-latkiem jednak on dalej podtrzymywał swoje postanowienie, w związku z czym został zabrany do szpitala.

- Jeden z policjantów był pod blokiem w razie, gdyby mężczyzna wyskoczył natomiast drugi wszedł do mieszkania i siłą wciągnął mężczyznę do pokoju. 41-latek był nietrzeźwy miał ponad 0.9 promila alkoholu w organizmie. W rozmowie z policjantami podtrzymywał swoje zamiary, w związku z tym został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala - informuje mł. asp Marzena Laczkowska.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

Samo zło   21:10, 16.03.2023

Nie jego pierwszy i nie ostatni raz , kiedy straszy że się zabije , szkoda tylko dzieci , a on szuka atęcji , debil i już

Nieznany xxx   21:20, 16.03.2023

Niech on się ogarnie. Zatruwa życie żonie i niszczy życie dzieciom. Co on mysli, że może tak postępować. Wsyd i nic więcej. Skoro chory jest to niech się leczy i da rodzinie spokój. Oni i bez niego sobie poradzą. Jeszcze lepiej niż on jest.

Nie i już.. Koniec!!!   21:32, 16.03.2023

No na takiego to chyba rady nie mam.Niech on za robotę się weźmie i zacznie żonie pomagać. A nie tylko urzęduje co on mysli, że ludzie nie widza. Patol z niego. Niech nie myśli, że ludzie nie widzą. Tylko jemu się tak wydaje. Ludzie widzieli, widzą i będą widzieć co się dzieje. Nikt głupi nie jest. Niech ta żona o przytomnieje i zostawi czuba już tak powiem. Dzieci życia nie mają tylko patrzą na patologię w cudzyslowiu patologię bo nie ona z domu robi ja tylko on... Czuba zamknąć w zakładzie zamkniętym.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.