Sokół stracił ponad 100 punktów!

Koszykarze z Ostrowi Mazowieckiej musieli pogodzić się z kolejną przegraną. Podopieczni Marka Łodygi nie będą miło wspominać wyjazdu do Mińska Mazowieckiego.

2022/12/sokol-jpg_63935f3c72132

Nasi gracze w meczu w ramach 28. serii gier w II lidze (spotkanie rozegrane awansem). Patryk Łysiak i spółka zaczęli dobrze, bo pierwszą partię wygrali 26:22. Na przerwę to rywale schodzili z przewagą, ale minimalną. Trzecia odsłona była najbardziej wyrównana. O losach starcia zdecydowała czwarta kwarta, przegrana przez koszykarzy Sokoła różnicą aż 16 punktów.

Superis UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - Sokół Grupa Avista Ostrów Mazowiecka 105:86 (22:26, 31:25, 21:20, 31:15)
Sokół: Okrutny 3, Tomaszewski 4, Łysiak 19, Łączyński 16, Błażejczyk, Łopaciński 5, Król 6, Zozuń 21, Prusak 2, Grocholski, Fic, Brandys 10.

Nasi nie mają czas na rozpamiętywanie. Już 18 marca o godz. 18:00 rozpoczną bój z Energą Basket Warszawa. Spotkanie odbędzie się w hali SP 369 w Warszawie.