Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Zdrowie


Zadbaj o bezpieczeństwo swojego malucha: Szpital w Ostrowi Mazowieckiej organizuje darmowe warsztaty dla rodziców

Szpital w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza wszystkie mamy oraz ich partnerów do wzięcia udziału w kolejnych warsztatach pt. "Bezpieczny Maluch". Na spotkaniu zostaną poruszone bardzo ważne kwestie dotyczące ciąży, macierzyństwa, opieki nad dzieckiem oraz udzielania pierwszej pomocy.

2023/03/bezplatne-warsztaty-dla-rodzicow-i-mam-fot-szpital-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6414713f3a02e Fot. Szpital w Ostrowi Mazowieckiej

Szpital w Ostrowi Mazowieckiej kolejny raz organizuje bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci pt. "Bezpieczny Maluch". Celem tych zajęć jest edukacja z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Warsztaty odbędą się 13 kwietnia o godzinie 17.00 w Starej Elektrowni w Ostrowi Mazowieckiej i będą całkowicie bezpłatne. Podczas warsztatów zostaną poruszone takie kwestie jak pierwsza pomoc kobiecie w ciąży, pierwsza pomoc w stanach nagłych u niemowląt, bezpieczny maluch w podróży, bezpieczeństwo kobiety w ciąży w samochodzie i inne tematy związane z bezpiecznym macierzyństwem. Zajęcia poprowadzą doświadczeni rodzice-ratownicy oraz instruktorzy bezpieczeństwa.

Ważne jest, aby każdy rodzic poznał zasady postępowania w przypadku stanów nagłych u niemowląt, które mogą uratować życie dziecka. Bezpieczeństwo podczas podróży jest również kluczowe, ponieważ każdego roku dochodzi do wielu wypadków drogowych z udziałem dzieci. Rezerwacja miejsc jest obowiązkowa i można ją dokonać poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.bezpiecznymaluch.pl. Udział w warsztatach to idealna okazja dla rodziców, aby zdobyć cenne informacje i nauczyć się czynności ratujących życie dziecka.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.