Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Kabaret Moralnego Niepokoju zagości w Ostrowi Mazowieckiej! Konkurs!

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa z grubsza dwie godziny i właśnie przez tyle czasu można zapomnieć, że na zewnątrz pada, jest drogo i nie wszyscy ludzie są mili.

2023/02/plakat-za-dlugo-panowie-byli-grzeczni-1-jpg_63eb489f24f08

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

3 kwietnia 2023r. godz. 19.00

Hala widowiskowo-sportowa MOSiR, ul. Trębickiego 10

Bilety do nabycia na stronach:

www.biletyna.pl  www.biletowakasa.pl  www.kupbilecik.pl

Konkurs

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju. Aby zdobyć bilet, należy wysłać e-mail na adres z imieniem i nazwiskiem. Pierwsza osoba, która przyśle e-mail otrzyma od nas podwójne zaproszenie na widowisko. Czas - start! Spieszcie się, konkurs zwykle nie trwa długo. O wygranej zostaniecie powiadomieni w wiadomości zwrotnej.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz