Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Muzyka


Wyjątkowy klimat i wiele utalentowanych uczestników. Relacja z Festiwalu Piosenki Filmowej "MikroFilm" (zdjęcia, wideo)

W Kinie Ostrovia odbył się XVI Festiwal Piosenki Filmowej "MikroFilm". Było to wydarzenie bardzo ważne dla mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej, które przyciągnęło wiele utalentowanych młodych ludzi z całego regionu. Festiwal ten organizowany jest co roku przez Miejski Dom Kultury i od lat cieszy się dużym zainteresowaniem.

2023/03/festiwal-piosenki-filmowej-mikrofilm-fot-ostrowmaz24-jpg_6422904c0f1b5

Festiwal "MikroFilm" to impreza, która ma na celu zachęcanie młodych ludzi do rozwijania swoich umiejętności wokalnych oraz promowanie polskiej kinematografii. Impreza ta przyciągnęła wiele osób z Ostrowi Mazowieckiej i okolic m.in. Siedlec i Warszawy, które chciały posłuchać pięknych piosenek filmowych i odkryć nowe talenty. W tegorocznej edycji festiwalu w dwuetapowych przesłuchaniach konkursowych wzięły udział osoby w wieku szkolnym. Po zakończeniu przesłuchań konkursowych odbył się Koncert Galowy. W pierwszej części koncertu wystąpili jurorzy: Kasia Garłukiewicz-Szubzda, Maksym Fedorov oraz Dawid Borowski a po zakończeniu ich występu nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

W tegorocznej edycji jurorami festiwalu byli Kasia Garłukiewicz-Szubzda, Magda Sinoff, Maksym Fedorov oraz Dawid Borowski. To wybitni artyści, którzy mają duże doświadczenie w dziedzinie muzyki filmowej. Festiwal Piosenki Filmowej "MikroFilm" to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga wielu miłośników muzyki filmowej. To także doskonała okazja do prezentacji talentów wokalnych i promowania polskiej kinematografii.

Impreza ta wypełniła się wieloma utalentowanymi uczestnikami, którzy oczarowali publiczność swoimi umiejętnościami wokalnymi. Festiwal ten stanowi nie tylko okazję do odkrywania talentów, ale także do odkrywania ważnych filmów w historii polskiej kinematografii.

Festiwal Piosenki Filmowej "MikroFilm" to wydarzenie, które zawsze przyciąga wiele osób zainteresowanych muzyką filmową i kinematografią. To także doskonała okazja dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności wokalne i poszerzać swoją wiedzę na temat filmu. Impreza ta na pewno zostanie dobrze zapamiętana przez uczestników i publiczność, która miała okazję zobaczyć wielu utalentowanych artystów.

W tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Filmowej "MikroFilm" w Kinie Ostrovia wyłoniono wielu utalentowanych uczestników.

W kategorii I-III:

 1. miejsce zajął Maksymilian Zdanowski,
 2. miejsce - Lena Godlewska,
 3. miejsce - Maja Organek.

Wyróżnienia otrzymali Zuzanna Ciesielska, Katarzyna Okieńczuk i Julia Szczepańska.

W kategorii IV-VI:

 1. miejsce zdobyła Emilia Skupiewska,
 2. miejsce - Zofia Wyrzykowska,
 3. miejsce - Ewa Błażyńska.

Wyróżnienie otrzymał Miłosz Bobrowski.

W kategorii VII-VIII:

 1. miejsce zajęła Aleksandra Kuczyńska,
 2. miejsce - Maja Moch,
 3. miejsce - Anita Dmochowska.

Wyróżnienie otrzymała Anna Sienicka.

W kategorii szkół ponadpodstawowych:

 1. miejsce zdobyła Zuzanna Dudek,
 2. miejsce - Jadwiga Danelczyk,
 3. miejsce - Karolina Dawid.

Wyróżnienie otrzymała Daria Gilejko.

Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni, a ich występy zostały nagrodzone brawami publiczności.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Wyjątkowy klimat i wiele utalentowanych uczestników. Relacja z Festiwalu Piosenki Filmowej "MikroFilm" (zdjęcia, wideo)

1/87
2/87
3/87
4/87
5/87
6/87
7/87
8/87
9/87
10/87
11/87
12/87

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.