Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Gminy | Gmina Ostrów Mazowiecka


Remont drogi gminnej w Zalesiu - ważna inwestycja dla mieszkańców gminy

Wójt gminy Ostrów Mazowiecka dokonał oficjalnego podpisania umowy z wykonawcą, który podejmie się remontu drogi gminnej w miejscowości Zalesie. Zadanie znacznie poprawi stan drogi oraz bezpieczeństwo mieszkańców.

2023/03/podpisanie-umowy-na-remont-drogi-gminnej-w-zalesiu-fot-urzad-gminy-ostrow-mazowiecka-jpg_642530d23ffce Fot. Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka

Wójt gminy Ostrów Mazowiecka w poniedziałek 27 marca podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o. na remont drogi gminnej w Zalesiu o długości 1467.90 m. Koszt całego przedsięwzięcia to 1 mln 999 tys. 340.34 złotych, ale gmina pozyskała dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych w kwocie 1 mln 959 tys. 353.53 złotych. To oznacza, że koszt dla gminy wyniesie tylko nieco ponad 40 tys. złotych.

Warto zwrócić uwagę, że remontowanie dróg to bardzo ważne zadanie dla samorządów lokalnych. Dobre drogi to podstawa funkcjonowania każdej gminy i miasta. Dlatego takie inwestycje, jak ta w Zalesiu, są niezwykle istotne dla lokalnej społeczności.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.