Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Książka


Poszukiwania wielkanocnych bajek w bibliotece!

Wielkanoc to czas radości, wesołych zabaw i poszukiwań. Dla dzieci i młodzieży jest to szczególny czas, pełen magii i niespodzianek. W tym roku biblioteka przygotowała dla najmłodszych czytelników wyjątkową zabawę - poszukiwanie ukrytych pisanki.

2020/03/jajka-jpg_5e5ce80133463 Zdjęcie ilustracyjne

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież już 4 kwietnia w godzinach pracy biblioteki do Oddziału dla Dzieci, gdzie będą mogły wypożyczyć książki i wziąć udział w zabawie. W bibliotece ukryte zostały cztery kolorowe jajka, a ich poszukiwania stanowią atrakcję dla najmłodszych. W trakcie poszukiwań uczestnicy zabawy będą mieli okazję zwiedzić bibliotekę i poznać jej tajniki. W poszukiwaniach pisanki pomogą im wskazówki i zagadki, a do wygrania będzie możliwość zabrania czterech pisanki do domu.

Zabawa to doskonała okazja, aby spędzić czas z rodzeństwem i przyjaciółmi oraz nauczyć się czegoś nowego. Biblioteka to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie, a dzięki tej zabawie najmłodsi zyskają okazję do poznania biblioteki od kuchni.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci i młodzież do Starej Elektrowni, gdzie czekają na nich niesamowite wrażenia i wiele atrakcji. Będzie to wspaniała okazja, aby spędzić czas w gronie przyjaciół i rodzeństwa, a jednocześnie połączyć przyjemne z pożytecznym i wyruszyć na poszukiwania wiosennych jajek.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.