Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Książka


Warsztaty plastyczne z okazji Światowego Dnia Książki w Bibliotece w Andrzejewie

Publiczna Biblioteka Gminy Andrzejewo zaprasza dzieci na warsztaty plastyczne z okazji Światowego Dnia Książki, który obchodzony jest 23 kwietnia każdego roku.

2021/05/ksiazka-fot-freepik-jpg_6098d3d8bfa66 Zdjęcie ilustracyjne

W tym roku biblioteka postanowiła zorganizować warsztaty dla dzieci już w piątek 21 kwietnia o godz. 14.00, aby dać im możliwość stworzenia własnej okładki do swojej ulubionej książki. Dzieci będą miały okazję wykazać się swoją kreatywnością, a także nauczyć się nowych umiejętności artystycznych. Podczas warsztatów, każde dziecko będzie mogło zaprojektować okładkę do swojej ulubionej książki, co pozwoli im wyrazić swoje indywidualne podejście do literatury.

Zapisy na warsztaty są już otwarte i można je dokonać pod numerem telefonu 661 602 030. Organizacja takich warsztatów ma na celu promowanie czytelnictwa wśród dzieci, a także zachęcanie do kreatywnego myślenia i rozwijania zainteresowań artystycznych. Święto Książki to doskonała okazja, aby uczcić wartość i znaczenie literatury oraz zachęcić dzieci do korzystania z biblioteki.

Warto zaznaczyć, że Publiczna Biblioteka Gminy Andrzejewo oferuje szereg innych ciekawych wydarzeń i zajęć dla dzieci i dorosłych. Dzięki temu biblioteka staje się ważnym miejscem kultury i edukacji w gminie.

Zapraszamy wszystkie dzieci zainteresowane sztuką plastyczną i literaturą na warsztaty do biblioteki w Andrzejewie. To będzie doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego i spędzić miło czas wśród rówieśników.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.