Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Zdrowie


Zmiana dyżuru apteki w Ostrowi Mazowieckiej

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej wydało informację, iż nastąpiła zmiana dyżuru apteki, która miała go sprawować w piątek 14 kwietnia.

2023/03/apteka-jpg_64074aa31922c Zdjęcie ilustracyjne

Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej poinformowało, że w piątek 14 kwietnia nastąpi zmiana dyżuru apteki. Tego dnia dyżur będzie pełnić apteka przy ulicy Okrzei 3 w Ostrowi Mazowieckiej zamiast apteki przy ulicy Małkińskiej 112. Zmiana dyżuru jest tymczasowa i dotyczy tylko jednego dnia.

Mieszkańcy powiatu mogą mieć pewność, że będą mieli dostęp do niezbędnych leków i preparatów w aptece przy ulicy Okrzei 3. Apteka ta zapewni profesjonalną obsługę pacjentów i będzie czynna w godzinach ustalonych na dyżur apteczny.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.